Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drachkov | ST | 17,01 | 18,37 | 18,37 | 2013/09/14 | ALLSTARS ŠHL |
2. | Lipová | PV | 16,94 | 19,23 | 19,23 | 2013/06/09 | Plinknout |
3. | Radostín nad Oslavou | ZR | - | - | 39,52 | 2013/07/21 | Tragédi |
4. | Krašovice | PS | NP | NP | NP | 2013/06/16 | Kameňáci |
5. | Bučí | PS | 84,58 | 88,08 | NP | 2014/06/15 | Řemešín |
6. | Černovír | UO | - | - | NP | 2014/06/28 | STARY WALISZOW |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adrian Dassler | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,59 | 16 | 0 | |
Bajer Ondřej | 2014/04/30 | Ostrava | - | 18,24 | 9 | 0 | |
Daniel Buxbaum | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,10 | 41 | 0 | |
David Kelch | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,15 | 43 | 0 | |
Döfering (D), Matthias Mauerer | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 110,06 | 34 | 0 | |
Döfering (D), Michael Kärntner | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 166,34 | 92 | 0 | |
Döfering (D), Patrick Malterer | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 153,73 | 89 | 0 | |
Florian Muller | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 23,53 | 63 | 0 | |
Furth im Wald (D), Thomas Linsmeier | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 141,36 | 85 | 0 | |
Gleissenberg (D), Egid Amberger | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 97,88 | 19 | 0 | |
Gleissenberg (D), Hans Schmidt | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 87,96 | 5 | 11 | |
Gleissenberg (D), Raphaela Plötz | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 140,79 | 83 | 0 | |
Gleissenberg (D), Thomas Greil | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 120,39 | 54 | 0 | |
Hažovice | 2014/06/15 | Pozděchov - Sportovní dráha | VHL | 22,14 | 20 | 0 | |
Hážovice | 2014/06/22 | Mikulůvka-Hřiště | VHL | 31,77 | 15 | 0 | |
HUK | 2014/04/19 | Vsetín | - | 17,00 | 22 | 0 | |
Jakub Pěkný | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 13,88 | 1 | 0 | |
Jan Finda | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 18,68 | 52 | 0 | |
Jan Hopp | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,57 | 15 | 0 | |
Jan Ježek | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,21 | 6 | 0 | |
Jaroslav Zhoř | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,54 | 14 | 0 | |
Jindřich stýblo | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 21,12 | 61 | 0 | |
Jiří Karas | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,07 | 38 | 0 | |
Johann Alt jun,, Döfering (D) | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 133,22 | 76 | 0 | |
Josef Vlach | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,20 | 26 | 0 | |
Kamil Bezruč | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 14,11 | 2 | 0 | |
Ladislav stárek | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,62 | 47 | 0 | |
Ladislav Vobejda | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,87 | 50 | 0 | |
Lausitz A | 2014/04/05 | Jablonec nad Nisou | - | 67,59 | 18 | 0 | |
Lausitz Tommy Paulick | 2014/04/05 | Jablonec nad Nisou | - | 17,23 | 20 | 0 | |
Lixenried (D), Werner Lankes | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 147,18 | 87 | 0 | |
Lixenried, (D)Alfons Göttlinger | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 166,50 | 93 | 0 | |
Lukáš Novotný | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,98 | 24 | 0 | |
Marcel Dreyhaupt | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,68 | 48 | 0 | |
Marcus Lautenschlager | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 19,59 | 57 | 0 | |
Marek Koláček | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,46 | 30 | 0 | |
Marek Šenkýř | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 20,93 | 60 | 0 | |
Marián Rerko, Slovakia Team | 2014/04/05 | Jablonec nad Nisou | - | 17,49 | 31 | 0 | |
Martin Bílek | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,00 | 35 | 0 | |
Martin Vlček | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,86 | 34 | 0 | |
Mathias Wedel | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 19,88 | 58 | 0 | |
Michal Doktor | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,90 | 21 | 0 | |
Michal Šída | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 19,07 | 54 | 0 | |
Milan Čada | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,72 | 32 | 0 | |
Milan Tůma | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,69 | 19 | 0 | |
Miroslav Ferdan | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 18,01 | 51 | 0 | |
Ondřej Horych | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,22 | 45 | 0 | |
Parabka /PL/ | 2014/07/05 | Palkovice-areál sjezdovky | BLHPS | 415,45 | 21 | 0 | |
Pavel Janů | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,77 | 49 | 0 | |
Pavel Říha | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,07 | 38 | 0 | |
Peter Friesen | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 19,20 | 55 | 0 | |
Petr Miřádský | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,50 | 13 | 0 | |
Podolí | 2014/06/22 | Mikulůvka-Hřiště | VHL | 18,20 | 7 | 0 | |
Radim Švehla | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,65 | 18 | 0 | |
René Frost | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,44 | 12 | 0 | |
Řemešín | 2014/06/15 | Bučí | ZČHL | NP | 25 | 0 | |
Sebastian Thale | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,29 | 29 | 0 | |
Schorndorf (D), Martin Winterl | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 113,65 | 40 | 0 | |
Schorndorf (D),Martin Weinschenk | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 140,52 | 82 | 0 | |
Schorndorf (D),Thomas Laumer | 2014/04/12 | Domažlice, náměstí | ŠH | 125,70 | 65 | 0 | |
Slovakia team | 2014/04/05 | Jablonec nad Nisou | - | 65,78 | 15 | 0 | |
Stanislav Šmíd | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,12 | 42 | 0 | |
STARY WALISZOW | 2014/06/28 | Černovír | VCU | NP | 20 | 0 | |
Štiavnik | 2014/06/01 | V.Karlovice -Hřiště | VHL | 15,43 | 10 | 0 | |
Tom Gehlert | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,29 | 8 | 0 | |
Tomáš Daněk | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,15 | 43 | 0 | |
Tommy Paulick | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 17,00 | 35 | 0 | |
Václav Říha | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,72 | 32 | 0 | |
Viliam Štinčík | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 15,30 | 9 | 0 | |
Zbyněk Hradil | 2014/05/03 | Karlovy Vary | - | 16,28 | 28 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Adrian Dassler, nejlepěí čas: 15,59 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daniel Buxbaum, nejlepěí čas: 17,10 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) David Kelch, nejlepěí čas: 17,15 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Döfering (D), Matthias Mauerer, nejlepěí čas: 110,06 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Döfering (D), Michael Kärntner, nejlepěí čas: 166,34 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Döfering (D), Patrick Malterer, nejlepěí čas: 153,73 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Florian Muller, nejlepěí čas: 23,53 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Furth im Wald (D), Thomas Linsmeier, nejlepěí čas: 141,36 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Egid Amberger, nejlepěí čas: 97,88 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Hans Schmidt, nejlepěí čas: 87,96 Železný hasič, body: 11 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Raphaela Plötz, nejlepěí čas: 140,79 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gleissenberg (D), Thomas Greil, nejlepěí čas: 120,39 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Valašská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hažovice, nejlepěí čas: 22,14 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Valašská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hážovice, nejlepěí čas: 31,77 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) HUK, nejlepěí čas: 17,00 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jakub Pěkný, nejlepěí čas: 13,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jan Finda, nejlepěí čas: 18,68 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jan Hopp, nejlepěí čas: 15,57 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jan Ježek, nejlepěí čas: 15,21 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jaroslav Zhoř, nejlepěí čas: 15,54 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jindřich stýblo, nejlepěí čas: 21,12 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiří Karas, nejlepěí čas: 17,07 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Johann Alt jun,, Döfering (D), nejlepěí čas: 133,22 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Josef Vlach, nejlepěí čas: 16,20 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kamil Bezruč, nejlepěí čas: 14,11 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ladislav stárek, nejlepěí čas: 17,62 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ladislav Vobejda, nejlepěí čas: 17,87 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lausitz A, nejlepěí čas: 67,59 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lausitz Tommy Paulick, nejlepěí čas: 17,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lixenried (D), Werner Lankes, nejlepěí čas: 147,18 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lixenried, (D)Alfons Göttlinger, nejlepěí čas: 166,50 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lukáš Novotný, nejlepěí čas: 15,98 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Marcel Dreyhaupt, nejlepěí čas: 17,68 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Marcus Lautenschlager, nejlepěí čas: 19,59 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Marek Koláček, nejlepěí čas: 16,46 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Marek Šenkýř, nejlepěí čas: 20,93 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Marián Rerko, Slovakia Team, nejlepěí čas: 17,49 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Martin Bílek, nejlepěí čas: 17,00 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Martin Vlček, nejlepěí čas: 16,86 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mathias Wedel, nejlepěí čas: 19,88 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Michal Doktor, nejlepěí čas: 15,90 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Michal Šída, nejlepěí čas: 19,07 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Milan Čada, nejlepěí čas: 16,72 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Milan Tůma, nejlepěí čas: 15,69 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Miroslav Ferdan, nejlepěí čas: 18,01 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ondřej Horych, nejlepěí čas: 17,22 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Beskydská liga hasičských pohárových soutěží
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Parabka /PL/, nejlepěí čas: 415,45 Kombinace, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavel Janů, nejlepěí čas: 17,77 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavel Říha, nejlepěí čas: 17,07 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Peter Friesen, nejlepěí čas: 19,20 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Petr Miřádský, nejlepěí čas: 15,50 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Valašská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Podolí, nejlepěí čas: 18,20 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Radim Švehla, nejlepěí čas: 15,65 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) René Frost, nejlepěí čas: 15,44 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Západočeská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Řemešín, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sebastian Thale, nejlepěí čas: 16,29 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Schorndorf (D), Martin Winterl, nejlepěí čas: 113,65 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Schorndorf (D),Martin Weinschenk, nejlepěí čas: 140,52 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Šumavská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Schorndorf (D),Thomas Laumer, nejlepěí čas: 125,70 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slovakia team, nejlepěí čas: 65,78 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stanislav Šmíd, nejlepěí čas: 17,12 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Velká cena Ústeckoorlicka
Tým: Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Valašská hasičská liga
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štiavnik, nejlepěí čas: 15,43 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tom Gehlert, nejlepěí čas: 15,29 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tomáš Daněk, nejlepěí čas: 17,15 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tommy Paulick, nejlepěí čas: 17,00 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Václav Říha, nejlepěí čas: 16,72 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Viliam Štinčík, nejlepěí čas: 15,30 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zbyněk Hradil, nejlepěí čas: 16,28 PS věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
2014/07/05 | Palkovice-areál sjezdovky, O pohár Palkovické sjezdovky | https://youtu.be/p4Ve09CtuZw | Dalibor Velčovský | |
2014/07/04 | Horní Meziříčko, hřiště, V. ročník noční soutěže | https://youtu.be/6U5rDF5pgws | Jirka | |
2014/06/22 | Mikulůvka-Hřiště, O pohár starosty obce | https://youtu.be/7Y0yv4BrMBI | Miroslava Gábová | |
2014/06/15 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | https://youtu.be/D8Dd5qcZs9M | Honza Adamec | |
2014/05/10 | Kaliště, hřiště, Memoriál Františka Pizy, XVII.ročník. | https://youtu.be/pgfR1R40YYM | Lukáš Čáp | |
2014/04/05 | Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek | https://youtu.be/i1ZVeuKo4dU | Honza Adamec | |
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2014
Komentáře